BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

UnderWorld Of B.V.

Naktinis pašnekesys su savimi.

baltojivilke ● 2012-08-09

Tai ką. Baigėsi, baigėsi mano laikina laimė. Vėl būsiu ta maža pikta Dovilė, kuria visada buvau.

Kažkas ateina ir visada išeina. Nieko nepakeisi. Bet šitai tikėjausi pakeisti. Neišėjo, paverkiau, nemiegosiu pora naktų ir viskas bus gerai.

Giliai širdyje dar tikėjausi, kad tu grįši, bet taip nebus. Nebesigilinsiu kodėl, nes jau taip daug buvo pasakyta, taip daug išgirsta ir pajausta, kad neverta.

Juk žinau, kad ir toliau galvosiu apie tave, žiūrėsiu tavo fotografijas, bet nežinau ar dar galėsiu su tavimi bendrauti po to, kai pasakiau, jog tave MYLIU. Nežinau ar galėsiu būti tau tik drauge, nors žadėjau, kad tokia būsiu. Visada.

Aš taip noriu su tavimi susitikti ir tikiuosi, kad tu to irgi nori, kad ir kaip tai būtų sunku ir skaudu. Noriu viską išgirsti iš tavo lūpų tada, kai tu į mane žiūrėsi ir galėsi paliesti, pabučiuoti, apkabinti..

Draugė vadina mane kvaile, kad viso šito tiesiog nemetu, kai tu taip padarei, bet niekas čia nekaltas, o jei ir kaltas, tai tik mes abi. O gal tik aš? Juk tą kartą aš tau pasiūliau draugauti, o ne tu… Juk tada dar viskas nebuvo taip rimta, kaip dabar. Buvo.

Tu puiki mergaitė, puiki draugė, puikus žmogus. Tu buvai tai, ko man reikėjo. Tu būsi tai, ko niekada nepamiršiu, kad ir kaip norėčiau.

Niekas neištrins tų prisiminimų iš mano širdies, net jei ji jau sutrypta.

Jei tai skaitai, žinok, kad niekas tavęs nekaltina! Tu buvai NUOSTABI. Nuostabi visais atžvilgiais. Žinok, kad tai rašydama aš šypsojausi, nes tik dėl tavęs tai darydavau labai dažnai!

Mane graužia tai, jog aš tave taip kankinau. Vis klausinėjau, lindau, zyziau, kišau save. Tikrai. Buvau baisi savanaudė.. Neleidau tau net atsipūsti, pailsėti nuo manęs.

.

Tik šis dalykas mane ramina.. Kad aš padariau tavo gyvenimą gražesnį, gal neilgai, tik nepilną mėnesį. Labai to tikiuosi. Tik, kad tas bendravimas sukėlė mums labai daug SKAUSMO. Turbūt tai nustelbia ir viską, kas gražu.. Net nežinau.

Kai tu viena, aš bijau, kad atsiras kažkas kitas, kas mane pakeis, kad kažkas tave šildys, bet tai būsiu ne aš. Tuo pat metu aš džiaugiuosi, kad tada tu būsi laiminga su kažkuo! Kad tai padarys tavo gyvenimą gražesnį.

Toks žmogus atsiras ir mano gyvenime, tikiuosi, tik gal nelabai greitai, nes reikės laukti, kol išblės tai, kas jau yra mano širdyje. Tau turbūt irgi..

Nežinau kas dabar labiau kenčia, aš ar tu. Nežinau kas dedasi tavo širdyje, tavo mintyse..

Po pabaigos ateina pradžia. Po pabaigos ateina naujas gyvenimas. Po pabaigos ateina naujas kvėpavimas.

Su meile, Baltoji Vilkė.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Naktinis pašnekesys su savimi."

Rašyti komentarą

Follow Me on Pinterest