BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

UnderWorld Of B.V.

Gėlės vestuvėms.

baltojivilke ● 2012-07-13

Taigi, šiandienos blogas bus apie vestuvių gėles mano stiliumi ir apie tai, kokių aš norėčiau savo vestuvėms. :) Arba ne tik joms, bet ir kitoms šventėms.

Pasistengsiu po kiekviena gėle pakomentuoti kodėl ir kam. :)

Nuostabiai atrodančios baltosios Gerberos. Tiesiog nuostabios gėlės. Kartu ir tokios paprastos ir gležnos.. :) Patogios neštis kaip nuotakos puokštę, nes turi ilgus kotus be lapų ar spyglių. Taipogi galima naudoti kaip stalo dekoraciją.

Antrasis pasirinkimas tai mažosios skambančios lelijos (calla lilies). Labai romantiška puokštė. Taipogi labai patogios naudoti kaip nuotakos puokštę, nes turi ilgus kotus be lapų ar spyglių. Šios gėlės man visada patiko, nes primena mažus baltus varpelius. ^^

Trečiasis yra drąsesnis sprendimas, kurį patartina rinktis tik drąsioms nuotakoms! Ši puokštė puikiai pagyvintų baltą nuotakos suknelę, todėl būtų galima sumažinti papuošalų kiekį. :) Ypač patiko idėja su krištoliniais karoliais papuoštos medžio šakos ir keliomis žvakutėmis, pakabintomis šalia. ^^ Myliu tamsiai mėlynas gėles..

Ketvirtasis mano pasirinkimas yra Plūkės. Nuostabios gėlės, tik manau, kad daugelis nuotakų nesirinktų juodų gėlių. :) Tai lyg ir blogas ženklas. Tačiau tas juodos spalvos akcentas tikrai pagyvina puokštę ir suteikia rafinuotumo. Nors tokių gėlių Lietuvoje ir nemačiau, bet pati jų labai norėčiau.

Penktoji gėlė: Hortenzija. Būtent mėlynoji. Ji tokia gyvybinga, bet tuo pat metu ir natūraliai rami ir šilta. :) Daugybė moterų mėgsta mėlyna spalvą, todėl ir tokiai nuostabiai progai privalo rinktis mėlyną puokštę. Man ji laaaabai patinka, nes atrodo labai gražiai ir mielai ^^

Šeštoji ir labai graži gėlė - tulpė. Turbūt viena populiariausia vyrų dovanojama gėlė, žinoma, po rožės. :D Tuplės yra klasikinė gėlė, kuri tiks kiekvienai nuotakai. Geras dalykas yra tai, jog tulpių būna įvairių formų ir spalvų, todėl kiekviena nuotaka ras tai, ko ji nori.

Septintoji, ir viena ryškiausių puokščių, geltonoji. Atsiprašau, bet taip ir neišsiaiškinau kokios tai gėlės, bet mane sužavėjo jos ryškumas! Irgi skirta drąsioms ir kūrybingoms nuotakoms. :) Man labai patinka geltona spalva, todėl ši puokštė man yra vienas geriausių pasirinkimų. ;)

Aštuntoji puokštė susideda iš sniego baltumo rožių, mažųjų hostos lapų, hellebores , eucharistinių lelijų, skambančiųjų lelijų.Nuostabi puokštė, nes neturi tų suspaustų ribų, kurios varžo gėles. Turbūt geriausias sprendimas ne tik nuotakai, bet ir gėlėms, nes puokštė fantastiška. ♥

Paskutinė, bet ne pati prasčiausia, Rožė.  Dažniausiai perkama gėlė pasaulyje :D Bet ji tikrai nenuvils jokios nuotakos, nes šios gėlės labai ištvermingos, gražios ir dar skaniai kvepia. Yra didelis jų spalvų ir formų pasirinkimas. :) Aš, asmeniškai, nelabai mėgstu rožes, bet tokiai progai galbūt jas rinkčiausi.

Na o dabar įvairios gražios puokštės be aprašymų:

Kaip matote, yra dar daugybė mano neaprašytų galimybių kaip išsirinkti gėles vestuvėms, todėl kai tik turėsiu laiko, parašysiu antrąją dalį. ^^ Nes gėlės man laaaaaaabai patinka.

Laiminga Baltoji Vilkė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Gėlės vestuvėms."

Rašyti komentarą

Follow Me on Pinterest