BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

UnderWorld Of B.V.

Lietus.

baltojivilke ● 2013-04-29

Lauke stipriai lyja, o aš vaikštau smėlėtu parko keliuku. Mano plaukai šlapi, batai purvini, bet lietuje nesimato mano skruostais riedančių ašarų, todėl esu laiminga. Pro mane praeina keletas senų moteriškių, kurios nulydi mane keistais žvilgsniais, sakančiais, kad man laikas eiti namo. Sustojau, pakėliau galvą į viršų ir pradėjau suktis, susiliedama su lietumi, kai staiga išgirdau ant žemės byrančių šukių garsą. Man atsisukus, į mane žvelgė dvi žydros akys, įsmeigtos tiesiai man į veidą.

Priekyje manęs stovėjo mergina, nuleidusi rankas žemyn ir žvelgdama į mane piktu žvilgsniu. Po mūsų kojomis buvo matyti į milijoną šukių sudužęs stiklinis indas ir į visas puses išsibarstę spalvoti stiklo rutuliukai.

-Aš siaubingai atsiprašau,- su siaubu veide pasakiau aš,- visai Jūsų nepastebėjau,- jau su neviltimi balse prašnekau aš,- stiklinį indą aš atpirksiu ir būtinai padėsiu surinkti tuos stiklo rutuliukus,- jau susierzinusi kalbėjau aš.

Aš pasilenkiu ir pradedu rinkti tuos mažus stiklinius burbuliukus. Staiga pajaučiau, jog nebelyja, o kai pakėliau galvą, pamačiau jog Tu stovi prie pat manęs ir dengi mane savo skėčiu.

-Dėkoju,- pasakau aš, žvelgdama į Tave.

-Nėra už ką,- ramiai atsakai ir pasilenki man padėti.

Aš jaučiu Tavo plaukus prie savo ausies, jie kutena mano šlapią skruostą.

-Aš tikrai labai atsiprašau,- jau sušunku aš.

-Šukės neša laimę, o jų čia daug,- nusišypsai Tu,- seniai nebuvau laiminga!,- Tavo akyse pamatau nusivylimą ir tuo pačiu metu žiburėlį džiaugsmo.

Aš ištiesiu ranką paimti paskutinį stiklinį rutuliuką nuo žemės, kai staiga mūsų rankos susiliečia Tau taip pat jo siekiant.

Aš atsisuku į Tave. Tu tuo metu jau žiūri į mane. Aš pakeliu savo šlapią ranką, patraukiu Tau nuo veido plaukus ir pabučiuoju Tavo švelnias lūpas.

Tu nesipriešini.

Aš atsitraukiu, atsistoju ir sutrikusiu žvilgsniu pažiūriu į Tave. Tada nusisuku ir pasileidžiu bėgti.

-Koks tavo vardas?,- pasigirsta šūksnis man iš už nugaros.

-Baltoji Vilkė,- sušunku neatsisukdama, nes tik pagal tai Tu mane surasi ir galbūt męs dar susitiksime…

Skaityti daugiau: http://www.gayline.lt/modules.php?name=Journal&file=display&jid=9161#ixzz2Rr4G6XiF

With love, B.V.

Rodyk draugams

Follow Me on Pinterest