BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

UnderWorld Of B.V.

Tik dėl mūsų.

baltojivilke ● 2012-07-22

Naktį aš tyliai verksiu savo kambario kamputyje (nors negaliu nei vieno jų pasiekti), apsikabinusi kelius, maldausiu savęs viską greičiau pabaigti (nors viskas jau ir taip baigta). Bet tada ateisi tu, paglostysi man galvą, o kai aš pakelsiu savo užverktas akis, pamatysiu, kad ten visai ne tu, o tik vėsus vasaros vėjas kedena mano plaukus. Susiriesiu lyg mažas nuskriaustas žvėrelis ir lauksiu kada ateis didelis ir piktas liūdesys, ketindamas mane pribaigti. Girdėsiu lietuje tavo balsą ir tylų tavo kojų tipenimą, kai dar buvome toje pačioje planetoje. Žinau, kad viskas taip pat sunku ir tau, bet negaliu nebūti savanaudė ir nepasakyti: ” Tu sudaužei man ŠIRDĮ”.. Bet tuo metu išgirsiu kaip tavo didelė miela širdelė dūžta į mažas šukes, kurias aš savo prakeiktomis rankomis rinkau, klijavau atgal, kad tik tau būtų geriau! Tu man padėkojai, bet sutrypei tai, kas buvo man brangu.. O aš toliau ropoju ir meldžiu, kad būtų viskas taip, kaip buvo. Nesi tu nei pikta, nei bloga, tik sutrikus, tu nežinai ką reiškia MEILĖ ir ką su ja daryti! Bet dabar tu supranti kas būna, kai tokią prarandi.. Ji sugrįš, lyg paukštė graži, jei tik busi tu gera ir pasakysi man naują TAIP! Rieda ašaros mano skuostais, dūžta lėkštės nelauktai, o aš noriu bėgt ir bėgt artyn tavęs, kad vėl galėčiau tave savam glėbį laikyt ir bučiniais apdalyt! Laikas man ne draugas, bet bičiulis geras jau nuo šiol, nes aš LAUKSIU, lauksiu kiek reikės, tik dar būtumėm mes vėl kartu! Na, o jei nelemta, tai nieko, išgyvensiu, juk ne pirmas kartas..

Laksto mano mintys ten kažkur padebesiai, ir gaunasi štai vat toks keistas blogas su neaiškiu, visiškai tik iš širdies, tekstu. Tikiuosi kažką supratot, o jei ne , tai man nerūpi.

Grumpy Baltoji Vilkė.

Rodyk draugams

Gėlės vestuvėms.

baltojivilke ● 2012-07-13

Taigi, šiandienos blogas bus apie vestuvių gėles mano stiliumi ir apie tai, kokių aš norėčiau savo vestuvėms. :) Arba ne tik joms, bet ir kitoms šventėms.

Pasistengsiu po kiekviena gėle pakomentuoti kodėl ir kam. :)

Nuostabiai atrodančios baltosios Gerberos. Tiesiog nuostabios gėlės. Kartu ir tokios paprastos ir gležnos.. :) Patogios neštis kaip nuotakos puokštę, nes turi ilgus kotus be lapų ar spyglių. Taipogi galima naudoti kaip stalo dekoraciją.

Antrasis pasirinkimas tai mažosios skambančios lelijos (calla lilies). Labai romantiška puokštė. Taipogi labai patogios naudoti kaip nuotakos puokštę, nes turi ilgus kotus be lapų ar spyglių. Šios gėlės man visada patiko, nes primena mažus baltus varpelius. ^^

Trečiasis yra drąsesnis sprendimas, kurį patartina rinktis tik drąsioms nuotakoms! Ši puokštė puikiai pagyvintų baltą nuotakos suknelę, todėl būtų galima sumažinti papuošalų kiekį. :) Ypač patiko idėja su krištoliniais karoliais papuoštos medžio šakos ir keliomis žvakutėmis, pakabintomis šalia. ^^ Myliu tamsiai mėlynas gėles..

Ketvirtasis mano pasirinkimas yra Plūkės. Nuostabios gėlės, tik manau, kad daugelis nuotakų nesirinktų juodų gėlių. :) Tai lyg ir blogas ženklas. Tačiau tas juodos spalvos akcentas tikrai pagyvina puokštę ir suteikia rafinuotumo. Nors tokių gėlių Lietuvoje ir nemačiau, bet pati jų labai norėčiau.

Penktoji gėlė: Hortenzija. Būtent mėlynoji. Ji tokia gyvybinga, bet tuo pat metu ir natūraliai rami ir šilta. :) Daugybė moterų mėgsta mėlyna spalvą, todėl ir tokiai nuostabiai progai privalo rinktis mėlyną puokštę. Man ji laaaabai patinka, nes atrodo labai gražiai ir mielai ^^

Šeštoji ir labai graži gėlė - tulpė. Turbūt viena populiariausia vyrų dovanojama gėlė, žinoma, po rožės. :D Tuplės yra klasikinė gėlė, kuri tiks kiekvienai nuotakai. Geras dalykas yra tai, jog tulpių būna įvairių formų ir spalvų, todėl kiekviena nuotaka ras tai, ko ji nori.

Septintoji, ir viena ryškiausių puokščių, geltonoji. Atsiprašau, bet taip ir neišsiaiškinau kokios tai gėlės, bet mane sužavėjo jos ryškumas! Irgi skirta drąsioms ir kūrybingoms nuotakoms. :) Man labai patinka geltona spalva, todėl ši puokštė man yra vienas geriausių pasirinkimų. ;)

Aštuntoji puokštė susideda iš sniego baltumo rožių, mažųjų hostos lapų, hellebores , eucharistinių lelijų, skambančiųjų lelijų.Nuostabi puokštė, nes neturi tų suspaustų ribų, kurios varžo gėles. Turbūt geriausias sprendimas ne tik nuotakai, bet ir gėlėms, nes puokštė fantastiška. ♥

Paskutinė, bet ne pati prasčiausia, Rožė.  Dažniausiai perkama gėlė pasaulyje :D Bet ji tikrai nenuvils jokios nuotakos, nes šios gėlės labai ištvermingos, gražios ir dar skaniai kvepia. Yra didelis jų spalvų ir formų pasirinkimas. :) Aš, asmeniškai, nelabai mėgstu rožes, bet tokiai progai galbūt jas rinkčiausi.

Na o dabar įvairios gražios puokštės be aprašymų:

Kaip matote, yra dar daugybė mano neaprašytų galimybių kaip išsirinkti gėles vestuvėms, todėl kai tik turėsiu laiko, parašysiu antrąją dalį. ^^ Nes gėlės man laaaaaaabai patinka.

Laiminga Baltoji Vilkė.

Rodyk draugams

Will You? *giggles*

baltojivilke ● 2012-07-13

So, will you be able to help me? :D

Tuo ir prasidės mano GEEEEEERAS blog’as ^^

Geros naujienos:

1. Rytoj man Išleistuvės! Ir tai reiškia, kad aš jau pabaigiau mokyklą! Pagaliau xD

2. Pagaliau jaučiasi vasara, kai temperatūra pakyla iki 30°C :D Wuf wuf..

3. Buvau kirpykloje ir gavau naują įvaizdį! Man jis labai patinka, be to, pasidarė patogiau turint trumpus plaukus.

4. Ievukas gavo mano siuntinį ir buvo laaaaaabai patenkintas! ^^

5. Paskutinė, bet pati geriausia! Antradienį važiuoju į Kauną! Valio valio valio!Taigi, tikiuosi, kad niekas nepasikeis (*prays*) ir viskas pavyks!

Nes dabar jaučiuosi taip:

Na bet viskas susitvarkys, nes mes vėl susitiksim. ^^ Nors tik trumpam, bet tikiuosi išnaudosim tą laiką laaaaabai naudingai ir linksmai. Noriu, kad dabar tu mane supažindintum su savo pasauliu, tokiu, kokį matai kiekvieną dieną. Dar tikiuosi, kad mano būvimas jame jį dar labiau nuspalvino ir suteikė daugiau prasmės džiaugtis tuo, ką turi! Nes maniškis tau išvažiavus įgavo naujos gyvybės, to tyro oro, kurio jam jau taip ilgai reikėjo…

Taigi, kai tik susitiksim aš būsiu visa tavo ir tik tavo!

Dar vienas dalykas..

Po susitikimo su tavimi, mano blog’ai tapo spalvingesni. Turbūt taip pasireiškia tas mano senai surudyjusio, ledinio pasaulio atšilimas! :) Nejau tai kažką reiškia? o.O

O taip!

Nes:

Pasiilgusi Baltoji Vilkė.

Rodyk draugams

Savaitė po.

baltojivilke ● 2012-07-05

Praėjo lygiai savaitė nuo tos dienos, kai tu išvažiavai. :) Ir štai žadėtas blogo įrašas!

Pirmasis dalykas, šovęs į galvą, kažkodėl yra būtent scena iš Titaniko, pakartota kartu su tavimi. ^^

Net nežinau kodėl. Tada man tai pasirodė taip miela! Ir dabar taip atrodo…

Nors tada dar buvo minčių įstumti tave į vandenį! xD Bet sutarėme tai padaryti kitą kartą.. Nepamiršiu to!

Ir žvilgsniai žmonių O.o Buvo awkward..

Visą miestą tau aprodžiau, o tu, manau, vis tiek nieko nepameni!

Tik pasikartosiu: žmonių žvilgsnius! Nora aš į juos labiau kreipiau dėmesį, nei tu.. Tik kartojai “Nekreipk dėmesio!”. Ir dėkui tau už tai.

O vat šitas voveriukas tai tau tikrai patiko! Dar ir dabar prisimenu kaip sušukai apie jį! Ir liepei fotografuoti..

Kas čia dar..

Tada sutikome mano draugus! Kaip tau sunku įsidėmėti juos vardais.. Manau, kad dalies neatsimeni ir dabar xD

Fotografijoje vieno iš mano draugų Karolio koja ir mūsų naujas draugas žiogas Invalidas.

Ir dar viena jo fotografija paminėti gerą laiką, praleistą kartu..

Oi ledai ledai.. and your tasty lips!

Apie ką ten kalbėjau xD Ai.. Taip nesinorėjo tavęs paleisti! Ir tu žinai kodėl..

Ne! Ne dėl to ką tu pagalvojai! Tai tik tarp mūsų!

Nes gaminai man valgyti. Būtum tobula žmona! Tfu, ir būsi, kad ir kaip tau tai keistai skambėtų.. :D Galbūt, tik ne visai tiesiogine to žodžio prasme..

Va šitas daiktelis turėtų tau tai puikiai pademonstruoti!

Ant mano rankos, kaip žinai, yra ir kitas tos pačios reikšmės žiedas. ^^

Oi, dar pamišau paminėti savo lovą ! Kaip tu pasakytum, visai ne lova, o tik čiužinys, bet man tai lova! Nepamiršk to :D

Oi, ir ačiū laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai labai už skanų pyragą!

Ir ne tik jį!

Tik 275 žodžiai, nežinau ar to gana. Visa kita aš tau pasakiau asmeniškai.

Nemanau, kad JUMS, mano blogo skaitytojai, kurių, manau nėra, reikia apie tai žinoti! Trumpai papasakojau apie savo 4 dienų nuotykius..kurių niekada nepamiršiu!

P.S. Tą arbūzo valgymą tikrai kartosim! Buvo nerealiai faina xD

Su meile, Baltoji Vilkė.

Rodyk draugams

Follow Me on Pinterest